bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Εκδήλωση

Τίτλος:
Εθελοντική Αιμοδοσία του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π/θμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
Ημερομηνία:
24.05.2017 9:00 am - 1:30 pm

Περιγραφή

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 2601/05-05-2017 της Περιφερειακής Διεύθυνση Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, σε συνεργασία με το Τμήμα Αιμοδοσίας του Γ. Ν. Καλαμάτας, οργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία, την Τετάρτη 24/5/2017 και ώρα 9:00 – 13:30, στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας. Παρακαλούμε, όπως διευκολύνετε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς να προσέλθουν στην αιμοδοσία, αναπροσαρμόζοντας, όπου απαιτείται, το ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας της Σχολικής σας Μονάδας.

Sunday the 25th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.