bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Εκδήλωση

Τίτλος:
Υποβολή δηλώσεων προτίμησης σχολικών μονάδων
Ημερομηνία:
16.05.2017 - 22.05.2017

Περιγραφή

Κοινοποιούμε τις κενές οργανικές θέσεις των σχολικών μονάδων Π.Ε. Μεσσηνίας, κλάδων ΠΕ70-Δασκάλων, ΠΕ60-Νηπιαγωγών, ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας και ΣΜΕΑΕ-ΤΕ όπως προσδιορίστηκαν από το ΠΥΣΠΕ με την αριθμ. 12/16-05-2017 πράξη του και καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς να υποβάλουν δήλωση προτιμήσεων (μέχρι 20 προτιμήσεις) εντός πέντε (5) εργάσιμων ημερών και συγκεκριμένα από Τρίτη 16-05-2017 έως και Δευτέρα 22-05-2017, στη Δ/νση Π.Ε. Μεσσηνίας, με έναν από τους ακόλουθους τρόπους:

1) αυτοπροσώπως ή

2) με fax στο 27213-61481 ή

3) με email στο   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  έχοντας προηγουμένως εκτυπώσει , υπογράψει και σκανάρει τη δήλωση με την υπογραφή.

Επισυνάπτουμε:

- τη σχετική ανακοίνωση της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας

- τον πίνακα με τις κενές οργανικές θέσεις

- τον πίνακα με τα μόρια των εκπαιδευτικών

- τη δήλωση προτίμησης προς συμπλήρωση

Sunday the 25th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.