Έντυπα μεταφοράς μαθητών

Κατηγορία: Έντυπα

Νόμος 4528 στο ΦΕΚ50/τ.Α΄/16-03-2018 - Παράταση προθεσμίας εκτέλεσης δρομολογίων μεταφοράς μαθητών

ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ

Βεβαίωση μεταφοράς με ίδιο μέσο

Βεβαίωση μεταφοράς με δημόσια σύμβαση - ταξί

Βεβαίωση μεταφοράς με δημόσια σύμβσαη - ΕΜΔ

Friday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.