bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Ειδικά Νηπιαγωγεία

Γονική Κατηγορία: Σχολικές Μονάδες Κατηγορία: Νηπιαγωγεία

___

(Πατήστε στο εικονίδιο αυτό για να δείτε τα λεπτομερή στοιχεία των δημοτικών σχολείων, π.χ. τα email των σχολικών μονάδων, που υπάρχουν Ολοήμερα Τμήματα, Τμήματα Ένταξης, Τάξεις Υποδοχής, κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΗΛ. ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΑΧ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΚ ΔΗΜΟΣ
1 1ο Ειδικό Νηπ. Καλαμάτας 2721024290 Α Σχολικό Συγκρότημα - Φαρές 24100 Καλαμάτας
2 Ειδικό Νηπ. Φιλιατρών 2761032243 Κτήριο Κάφκα 24300 Τριφυλίας
Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.