bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Οδηγίες και κατευθύνσεις για την ίδρυση και λειτουργία Τάξεων Υποδοχής (ΤΥ) ΖΕΠ για το σχολικό έτος 2017-2018

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 15 Μαΐου 2017

Σας γνωρίζουμε ότι κατά το σχολικό έτος 2017-2018 δίνεται η δυνατότητα στα δημοτικά σχολεία της χώρας να λειτουργήσουν Τάξεις Υποδοχής Ζ.Ε.Π., μέσω συγχρηματοδοτούμενου έργου από την Ευρωπαϊκή Ένωση – Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο. Ενημερωθείτε από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. Φ1/79524/Δ1/15-05-2017 του ΥΠ.Π.Ε.Θ. σχετικά με την προετοιμασία των σχολικών μονάδων και τις ενέργειες στις οποίες πρέπει να προβούν ώστε να ιδρυθούν και να λειτουργήσουν Τάξεις Υποδοχής Ζ.Ε.Π..

Tuesday the 17th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.