Υποβολή έκθεσης Τ.Υ. Ι και ΙΙ ΖΕΠ σχολικού έτους 2019-2020

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 15 Ιουνίου 2020

Υποβολή έκθεσης Τ.Υ. Ι και ΙΙ ΖΕΠ σχολικού έτους 2019-2020

Διαβιβαστικό ΠΔΕ Πελοποννήσου (για Διευθύνσεις Εκπαίδευσης)

Διαβιβαστικό ΥΠΑΙΘ (για Δημοτικά Σχολεία με ΤΥ ΖΕΠ Ι ή ΙΙ)

Διαβιβαστικό ΥΠΑΙΘ (για  Διευθύνσεις Εκπαίδευσης)

Thursday the 2nd. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.