Αποσπάσεις εκπαιδευτικών όλων των κλάδων εντός ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας σχολ. έτους 2020-2021

Δημιουργηθηκε στις Κυριακή, 28 Ιουνίου 2020

Πρόσκληση υποβολής αίτησης για αποσπάσεις εντός ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας

Αποσπάσεις εκπαιδευτικών όλων των κλάδων εντός ΠΥΣΠΕ

για το σχολ. έτος 2020-2021

Αίτηση απόσπασης εντός ΠΥΣΠΕ

Προθεσμία έως και 10 Ιουλίου 2020

Αποστολή αίτησης :

α.  ηλεκτρονικά ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) ή

β.  αυτοπροσώπως

(για διευκόλυνση υπάρχει γραμματοκιβώτιο στην ανατολική είσοδο του διοικητηρίου)

Thursday the 2nd. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.