Εκπαιδευτικοί «πρεσβευτές εκπαιδευτικής καινοτομίας»

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2016

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας προκειμένου να συμβάλλει στο έργο των εκπαιδευτικών, που πραγματοποιείται λόγω της συνεργασίας της Εκπαίδευσης με θεσμικούς φορείς (ιδρύματα, ερευνητικά και άλλα κέντρα, μουσεία κ.λπ.) και με σκοπό να ενισχύσει τη διασχολική και διεκπαιδευτική συνεργασία, διοργανώνει το πρόγραμμα σχολικών δραστηριοτήτων «πρεσβευτές εκπαιδευτικής καινοτομίας» και ενθαρρύνει τους/τις εκπαιδευτικούς που δραστηριοποιούνται σχετικά, να συμμετέχουν σε αυτό... Διαβάστε περισσότερα

Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.