Δελτία απογραφής αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ ανά Πράξη ΕΣΠΑ για το σχολικό έτος 2020-2021

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2020

Δελτία απογραφής αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ

ανά Πράξη ΕΣΠΑ για το σχολικό έτος 2020-2021

Διεύθυνση Π.Ε. Μεσσηνίας
Το Δελτίο Απογραφής, πρέπει να αποσταλεί (συμπληρωμένο) ηλεκτρονικά έως και αύριο Δευτέρα 31/08/2020 και ώρα 10:00 π.μ. ...

Τέλος, εφιστούμε την προσοχή, ότι οι ιατρικές γνωματεύσεις παθολόγου και ψυχιάτρου είναι υποχρεωτικές κατά την εμφάνισή σας για την ανάληψη υπηρεσίας στη σχολική μονάδα τοποθέτησής σας
(Έχει αποσταλεί αναλυτικό σχετικό μήνυμα στο και στα προσωπικά email)

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.