Τελικές οδηγίες πρόσληψης και ανάληψης υπηρεσίας αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2020-20201

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2020

Τελικές οδηγίες πρόσληψης και ανάληψης υπηρεσίας
αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2020-20201
(αφορά και τους αναπληρωτές και τους Δ/ντές, Δ/ντριες, Προϊσταμένους & Προϊσταμένες Σχολικών μονάδων)

για όλες τις Πράξεις ΕΣΠΑ
εκτός της Πράξης  ΕΣΠΑ "Εξειδικευμένη εκπαιδευτική Υποστήριξη ... ΠΕΠ Πελοποννήσου"

για την Πράξη ΕΣΠΑ
"Εξειδικευμένη εκπαιδευτική Υποστήριξη ... ΠΕΠ Πελοποννήσου"

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.