Λειτουργία Δημοτικών Σχολείων για το σχολικό έτος 2020-2021

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2020

Ενημερωθείτε από το έγγραφο με αρ. πρωτ. Αρ. Πρωτ.: Φ7/118240/Δ1/09-09-2020 του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων σχετικά με τη λειτουργία Δημοτικών Σχολείων για το σχολικό έτος 2020-2021. Στο παραπάνω έγγραφο, παρουσιάζονται και αναλύονται θέματα όπως η οργάνωση και η λειτουργία σχολικής μονάδας, η φοίτηση και η σχολική ζωή, η μαθητική μέριμνα, και πολλά άλλα επιμέρους θέματα.

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.