Διευκρινιστικές οδηγίες για τις σχολικές μονάδες για την έναρξη του διδακτικού έτους 2020-2021

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 11 Σεπτεμβρίου 2020

Ενημερωθείτε σχετικά με τις διευκρινιστικές οδηγίες που εστάλησαν από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων για την έναρξη του διδακτικού έτους 2020-2021:

Για τα Δημ. Σχολεία (έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. Φ7/ 119778/Δ1/11-9-2020 του ΥΠΑΙΘ)

Για τα Νηπιαγωγεία (έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. Φ7/119761/Δ1/11-9-2020 του ΥΠΑΙΘ)

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.