7ο Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας στην Καλαμάτα

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 06 Μαρτίου 2017

Σας υπενθυμίζουμε ότι το 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας φέτος θα διεξαχθεί παράλληλα σε 16 πόλεις από την Τετάρτη 26 έως και το Σάββατο 29 Απριλίου 2017. Με τη συμμετοχή σας σε αυτό δίνεται η ευκαιρία να δημοσιοποιηθεί στην τοπική κοινωνία η δουλειά που κάνετε μέσα στο σχολείο. Στην Καλαμάτα θα διεξαχθεί 27- 28 Απριλίου στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας και ώρες από 8.30 έως 14.00. Διαβάστε σχετικά με τις λεπτομέρειες συμμετοχής...

Monday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.