Βιωματική Επιμόρφωση «Σχολικές Εκδόσεις» και υποστήριξη Εκδόσεων Σχολικών Μονάδων

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017

Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, προκειμένου να υποστηρίξει το δημιουργικό εκπαιδευτικό έργο των σχολικών μονάδων, ειδικότερα στο θέμα έκδοσης εκπαιδευτικού υλικού, για το οποίο παρατηρείται έντονο ενδιαφέρον και καταγράφεται σημαντική δραστηριότητα διοργανώνει Βιωματικές Επιμορφώσεις με θέμα «Σχολικές Εκδόσεις», υποστηριζόμενες από το Εργαστήριο Βιωματικής Εκπαίδευσης. Ενημερωθείτε για τη διαδικασία και τις διδακτικές ενότητες από το σχετικό έγγραφο.

Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.