Εορταστικές εκδηλώσεις για την 23η και 25η Μαρτίου 2017

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα εκδηλώσεων (έγγραφο 1589/16-3-2017 Διεύθυνση ΠΕ Μεσσηνίας) των σχολείων της πόλης της Καλαμάτας, για τον εορτασμό 23ης και 25ης Μαρτίου 2017 και σας παρακαλούμε να καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια, ώστε οι εκδηλώσεις να τελεστούν με επισημότητα. Επισηνάπτουμε σχετικά και τον χάρτη συγκέντρωσης μαθητών.
Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.