bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Εθελοντική Αιμοδοσία του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π/θμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 05 Μαΐου 2017

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 2601/05-05-2017 της Διεύθυνσής μας, ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, σε συνεργασία με το Τμήμα Αιμοδοσίας του Γ. Ν. Καλαμάτας, οργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία, την Τετάρτη 24/5/2017 και ώρα 9:00 – 13:30, στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας. Παρακαλούμε, όπως διευκολύνετε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς να προσέλθουν στην αιμοδοσία, αναπροσαρμόζοντας, όπου απαιτείται, το ωρολόγιο πρόγραμμα λειτουργίας της Σχολικής σας Μονάδας.

Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.