bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Δημοτικών Σχολείων Μεσσηνίας 2016-2017

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017

Σας κοινοποιούμε την προκήρυξητο πρόγραμμα και την υπεύθυνη δήλωση του γονέα για τη συμμετοχή στους αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ ομαδικών αθλημάτων Δημοτικών Σχολείων Μεσσηνίας 2016-2017.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι λόγω εργασιών στο στίβο του σταδίου Καλαμάτας, οι προγραμματισμένοι αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων αναβάλλονται. Νέα πιθανή ημερομηνία διεξαγωγής αγώνων στίβου: Τρίτη 30/05/2017. Νέα καταληκτική ημερομηνία παραλαβής συμμετοχών για το στίβο: Παρασκευή 19/05/2017. Tα σχολεία που έχουν στείλει συμμετοχές μπορούν, εφόσον θέλουν να προβούν σε αλλαγές/συμπληρώσεις, να στείλουν ανακοινοποίηση έως και την καταληκτική ημερομηνία.

Tuesday the 17th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.