bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Δημοτικών Σχολείων Μεσσηνίας 2016-2017

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017

Σας κοινοποιούμε την προκήρυξητο πρόγραμμα και την υπεύθυνη δήλωση του γονέα για τη συμμετοχή στους αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ ομαδικών αθλημάτων Δημοτικών Σχολείων Μεσσηνίας 2016-2017.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι λόγω εργασιών στο στίβο του σταδίου Καλαμάτας, οι προγραμματισμένοι αγώνες στίβου Δημοτικών Σχολείων αναβάλλονται. Νέα πιθανή ημερομηνία διεξαγωγής αγώνων στίβου: Τρίτη 30/05/2017. Νέα καταληκτική ημερομηνία παραλαβής συμμετοχών για το στίβο: Παρασκευή 19/05/2017. Tα σχολεία που έχουν στείλει συμμετοχές μπορούν, εφόσον θέλουν να προβούν σε αλλαγές/συμπληρώσεις, να στείλουν ανακοινοποίηση έως και την καταληκτική ημερομηνία.

Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.