Ωρολόγιο Πρόγραμμα Ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 29 Μαΐου 2017

Με το έγγραφο υπ’ αρ. πρωτ. Φ12/88498/Δ1/26-5-2017, το ΥΠ.Π.Ε.Θ. μας ενημερώνει ότι η με αριθμ. πρωτ. 83939/Δ1/19-5-2017 Υπουργική Απόφαση με θέμα: «Ωρολόγιο Πρόγραμμα Ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων» δημοσιεύθηκε στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης της οποίας το φύλλο επισυνάπτουμε: ΦΕΚ 1800/24-5-2017 τ. Β'.

Friday the 4th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.