bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Ποια δεύτερη ξένη γλώσσα θα διδαχθεί σε ποιο σχολείο κατά το σχολικό έτος 2017-2018

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 07 Ιουλίου 2017

Ενημερωθείτε για τη λειτουργία των τμημάτων δεύτερης ξένης γλώσσας στα 4/θέσια και άνω Δημοτικά Σχολεία της Περιφέρειας Πελοποννήσου για το σχολικό έτος 2017-2018 από την απόφαση στο υπ' αρ. πρωτ. έγγραφο 6615/7-7-2017 της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Πελοποννήσου.

Friday the 24th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.