Έκκληση για βοήθεια σε πάσχοντα από σοβαρή ασθένεια μαθητή

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 09 Ιανουαρίου 2018

Κατόπιν έκκλησης της Διεύθυνσης του 3ου Γυμνασίου Κοζάνης για παροχή οικονομικής βοήθειας σε μαθητή του σχολείου (έγγραφο 3ου Γυμνασίου Κοζάνης) που πάσχει από οστεοσάρκωμα και πρέπει να μεταβεί στις ΗΠΑ για θεραπεία, ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας παρακαλεί να ενημερωθούν εκπαιδευτικοί και μαθητές, ώστε όσοι επιθυμούν και έχουν την οικονομική δυνατότητα, να βοηθήσουν. Ενημερωθείτε σχετικά από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 93/9-1-2018 της Περιφ. Δ/νσης Εκπ/σης Δυτ. Μακεδονίας.

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.