Βιωματικό Εργαστήριο «αναδεικνύοντας τη θετική δύναμη της τάξης»

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 05 Φεβρουαρίου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου και ώρες 17:00-19:00 θα πραγματοποιηθεί βιωματικό σεμινάριο – εργαστήριο μέχρι είκοσι (20) εκπαιδευτικών με θέμα «Αναδεικνύοντας τη θετική δύναμη της τάξης», στο 10ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας, με εμψυχώτρια τη βραβευμένη συγγραφέα Ελένη Σβορώνου. Για τη συμμετοχή σας παρακαλείσθε να αποστείλετε άμεσα απλό μήνυμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με το ονοματεπώνυμο και τη σχολική σας μονάδα. Ο πίνακας των συμμετεχόντων/ουσών θα αποσταλεί στις σχολικές μονάδες. Θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής.

Ενημερωθείτε λεπτομερέστερα για τo παραπάνω εργαστήριο από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 633/01-02-2018 του Υπεύθυνου Σχολικών Δραστηριοτήτων της Δ/νσης ΠΕ Μεσσηνίας.

Sunday the 23rd. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.