Πρόγραμμα διάσωσης και αξιοποίησης της Εκπαιδευτικής Κληρονομιάς με τίτλο: «Εκπαιδευτική Κληρονομιά: Η Μνήμη είναι Ζωή»

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 23 Μαρτίου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι διοργανώνεται πρόγραμμα διάσωσης και αξιοποίησης της Εκπαιδευτικής Κληρονομιάς με τίτλο «Εκπαιδευτική Κληρονομιά: Η Μνήμη είναι Ζωή». Το πρόγραμμα θα συντονίζεται από Ομάδα Εργασίας για την Εκπαιδευτική Κληρονομιά» και θα υλοποιείται στο πλαίσιο του Τοπικού Θεματικού Δικτύου «Εκπαιδευτική Κληρονομιά». Εντάσσεται στο Εργαστήριο Βιωματικής Εκπαίδευσης της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας. Οι ενδιαφερόμενοι/ες εκπαιδευτικοί και σχολικές μονάδες παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή τα τηλέφωνα 2721361544 και 6932153845 (Σχολικές Δραστηριότητες).

Ενημερωθείτε λεπτομερέστερα από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 1731/22-3-2018 της Δ/νσης ΠΕ Μεσσηνίας.

Monday the 23rd. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.