Διδασκαλία δεύτερης ξένης γλώσσας στα δημοτικά σχολεία της Πελοποννήσου για το σχολικό έτος 2018-2019

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 13 Ιουλίου 2018

Ενημερωθείτε για τα τμήματα 2ης ξένης γλώσσας που θα λειτουργήσουν το σχολικό έτος 2018-2019, στα Δημοτικά Σχολεία της Πελοποννήσου και ειδικότερα της Μεσσηνίας σύμφωνα με την απόφαση στο υπ’ αριθμ. πρωτ. 3883/12-7-2018 έγγραφο της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Πελοποννήσου.

Thursday the 16th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.