Ορχήστρα εκπαιδευτικών - Κάλεσμα

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 29 Οκτωβρίου 2018

Ενόψει της οργάνωσης της "ορχήστρας των εκπαιδευτικών" για το νέο σχολικό έτος 2018-2019, καλούνται οι εκπαιδευτικοί που έχουν μουσικές γνώσεις και κυρίως τη διάθεση, να συμμετέχουν την Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 18:30 στην συνάντηση γνωριμίας και προγραμματισμού της ορχήστρας, στο 21ο Δημ. Σχολείο Καλαμάτας.

Ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία και παραμένουμε στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση.

Πληροφορίες: Κατσαούνης Ανδρέας

Τηλ.: 2721361551

email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Thursday the 15th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.