Διαδικασία προμήθειας Βιβλίων Γαλλικής και Γερμανικής Γλώσσας για τις Ε΄ και Στ΄ τάξεις του Δημοτικού Σχολείου για το σχολικό έτος 2019-2020

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019

Ενημερωθείτε σχετικά με τη διαδικασία προμήθειας βιβλίων Γαλλικής και Γερμανικής Γλώσσας για τις Ε΄ και Στ΄ τάξεις του Δημοτικού Σχολείου για το σχολικό έτος 2019-2020, από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. Φ52/101630/Δ1/25-6-2019 του ΥΠΠΕΘ. Επισυνάπτονται ακόμα:

. Έγκριση καταλόγου κατάλληλων βιβλίων Γαλλικής Γλώσσας

. Έγκριση καταλόγου κατάλληλων βιβλίων Γερμανικής Γλώσσας

. Πίνακας 1 (συμπληρώνεται από το-τη Δ/ντή-ντρια του σχολείου)

Tuesday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.