Επιμορφωτική Ημερίδα Εκπαιδευτικών Προσχολικής Εκπαίδευσης στα Φιλιατρά

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 07 Ιουνίου 2019

Το ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Πελοποννήσου έχει προγραμματίσει (Πρόσκληση) Επιμορφωτική Ημερίδα Εκπαιδευτικών Προσχολικής Εκπαίδευσης με θέμα: «Οι Φυσικές Επιστήμες στο Νηπιαγωγείο - Η προσέγγιση των επιστημών μέσα από το παιχνίδι». Η επιμορφωτική ημερίδα θα υλοποιηθεί την Τρίτη 18 Ιουνίου 2019 από 08:45 π.μ. έως 13:30 μ.μ. στο Βορέειο Πνευματικό Κέντρο Φιλιατρών, σύμφωνα με το πρόγραμμα το οποίο επισυνάπτεται:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

Monday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.