Επισκέψεις μαθητών στο Βοτανικό Μουσείο για το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 01 Νοεμβρίου 2016

Σας ενημερώνουμε ότι στο Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών λειτουργεί το Βοτανικό Μουσείο, το οποίο ανήκει στο Τμήμα Βιολογίας του ΕΚΠΑ, και παρέχει τη δυνατότητα στους μαθητές της Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπ/σης της χώρας να επισκεφθούν διάφορες εκθέσεις και να συμμετάσχουν σε προγράμματα...Διαβάστε περισσότερα

Tuesday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.