Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών όλων των κλάδων ΔΠΕ Μεσσηνίας

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 10 Σεπτεμβρίου 2019

Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών όλων των κλάδων ΔΠΕ Μεσσηνίας

Πίνακας τοποθετήσεων

Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί θα παρουσιαστούν Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 στο σχολείο τοποθέτησης για πράξη ανάληψης υπηρεσίας.

Θα ακολουθήσουν οδηγίες με ηλ. ταχυδρομείο προς τις σχολικές μονάδες.

Friday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.