Ομάδα Φυσικής Αγωγής - Οδηγίες για τις εκδηλώσεις και παρελάσεις τρέχοντος σχολικού έτους για τον εορτασμό των επετείων 28ης Οκτωβρίου 1940 και 25ης Μαρτίου 1821

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2019

Οδηγίες για τις παρελάσεις - Ομάδα Φυσικής Αγωγής

Ομάδα Φυσικής Αγωγής

Οδηγίες για τις εκδηλώσεις και παρελάσεις τρέχοντος σχολικού έτους

για τον εορτασμό των επετείων 28ης Οκτωβρίου 1940 και 25ης Μαρτίου 1821

Sunday the 15th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.