Νηπιαγωγείο Αρφαρών - Πρώτο βραβείο για την ταινία "Στα ίδια μέρη μια φορά..."

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 05 Νοεμβρίου 2019

Νηπιαγωγείο Αρφαρών - Πρώτο βραβείο για την ταινία "Στα ίδια μέρη μια φορά..."

1ος  Μαθητικός Διαγωνισμό Οπτικοακουστικής Δημιουργίας

«Τα σχολεία εκπέμπουν στην ΕΡΤ»

που διοργάνωσε  η Εκπαιδευτική Ραδιοτηλεόραση του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων σε συνεργασία με το Αρχείο της Ε.Ρ.Τ.

Sunday the 15th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.