ΠΕΚΕΣ Πελοποννήσου - Διεξαγωγή επιμορφωτικής ημερίδας Δασκάλων ΠΕ70 για τις Ε και ΣΤ Τάξεις Δημοτικού

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 10 Δεκεμβρίου 2019

ΠΕΚΕΣ Πελοποννήσου

Διεξαγωγή επιμορφωτικής ημερίδας Δασκάλων ΠΕ70

Ε και ΣΤ Τάξεις Δημοτικού

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019 στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Πύλου

Θέμα: Ερευνώ και Ανακαλύπτω: Ηλεκτρισμός-Φως

Η επιμορφωτική ημερίδα απευθύνεται στους/στις εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ70 (Δασκάλων) που είναι υπεύθυνοι/ες τμημάτων στις τάξεις Ε΄ και ΣΤ΄ των κάτωθι Δημοτικών Σχολείων : 1ο Γαργαλιάνων, 2ο Γαργαλιάνων, Πύργου Τριφυλίας, Βλαχόπουλου, 1ο Χώρας, 2ο Χώρας, Μεθώνης, Φοινικούντας, Κορώνης, Χαροκοπιού, 1ο Πύλου, 2ο Πύλου, Χανδρινού και Καλλιθέας

Πρόγραμμα

Tuesday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.