Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020

Τροποποίηση απόφασης Ανάθεσης Επιστημονικής και Παιδαγωγικής ευθύνης Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Μουσικών Σχολείων, υπευθύνων Πληροφορικής/Νέων Τεχνολογιών, υπευθύνων Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού, Ε.Κ., Σ.Μ.Ε.Α.Ε., τμημάτων ένταξης και παράλληλης στήριξης, Κ.Ε.Σ.Υ. και Κ.Ε.Α. στους Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου του ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Πελοποννήσου

Η σχετική απόφαση ΠΔΕ Πελοποννήσου

Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.