Ανάρτηση 7ης εγκυκλίου 2020 - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας

1ο Θέμα:

Πανελλήνια Σχολική Ημέρα κατά της Βίας στο Σχολείο

2ο Θέμα:

Δήμος Καλαμάτας - Διεξαγωγή άσκησης πολιτικής προστασίας με θέμα Απόκριση εμπλεκομένων σε περίπτωση σεισμού

3ο Θέμα:

Ενημέρωση σχετικά με τον Σχολικό Διαγωνισμό «Φτιάξε τον δικό σου σεισμογράφο»

·       πρόσκληση ΙΕΠ

4ο Θέμα:

Αναζήτηση μαθητών (17/02/2020)

5ο Θέμα:

Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος της Περιβαλλοντικής Οργάνωσης για την Άγρια Ζωή και τη Φύση «Καλλιστώ» για το σχολικό έτος 2019-2020

6ο Θέμα:

Συνέδρια, σεμινάρια, ημερίδες, επιμορφώσεις εκπαιδευτικού ενδιαφέροντος

Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.