Ανάρτηση 8ης εγκυκλίου 2020 - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας

Υπ. Προστασίας του Πολίτη

κορονοϊός – 8 χρήσιμες οδηγίες

κορονοϊός – 19 ερωτήσεις απαντήσεις

2ο Θέμα: Αναστολή των εκδρομών-μετακινήσεων μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών στην Ιταλία
3ο Θέμα:

Έγκριση του εντύπου παρακολούθησης παιδιού με Σακχαρώδη Διαβήτη στο σχολείο

έντυπο παρακολούθησης

4ο Θέμα: Διευκρινίσεις σε ερωτήματα (σύμφωνα με την παρ. 3, του κεφ. Β, του άρθρου 18, του Π.Δ. 79/2017, ΦΕΚ 109 Α)
5ο Θέμα: Αναζήτηση μαθητών (18-02-2020)
6ο Θέμα:

Πρόσκληση σε εκπαιδευτικό πρόγραμμα Γνωρίζω και προβάλλω τη φύση και την ιστορία της Μεσσηνίας

αίτηση συμμετοχής

7ο Θέμα: Προκήρυξη για την κάλυψη κενών θέσεων διδακτικού προσωπικού στα Ευρωπαϊκά Σχολεία
8ο Θέμα: Συνέδρια, σεμινάρια, ημερίδες εκπαιδευτικού ενδιαφέροντος
Sunday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.