Προγραμματισμός εκπαιδευτικού έργου Ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων για το έτος 2017-2018

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 09 Ιουνίου 2017

Ενημερωθείτε σχετικά με τις ενέργειες προγραμματισμού του εκπαιδευτικού έργου των Ολιγοθέσιων Δημοτικών Σχολείων (1/θέσια, 2/θέσια και 3/θέσια) για το σχολικό έτος 2017-2018  και τον προγραμματισμό της λειτουργίας του Ολοήμερου Προγράμματος, από τα ακόλουθα επισυναπτόμενα:

Σχετική εγκύκλιος ΥΠ.Π.Ε.Θ

Έντυπο "Δημοτικό-Αίτηση-Δήλωση Εγγραφής στο Ολοήμερο"

Friday the 4th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.