bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Πρόταση για την έκδοση απόφασης τοποθέτησης Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Μονάδων Ειδικής Αγωγής Π.Ε. Μεσσηνίας

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 27 Ιουλίου 2017

ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας ως Συμβούλιο Επιλογής Στελεχών εκπαίδευσης

Ανακοίνωση πρότασης  για την έκδοση απόφασης τοποθέτησης Διευθυντών

Σχολικών Μονάδων και Μονάδων Ειδικής Αγωγής Π.Ε. Μεσσηνίας

Πίνακας πρότασης τοποθέτησης Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων ΠΕ Μεσσηνίας

Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.