bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Πλήρωση Κενών Θέσεων Διευθυντών/ντριών στο 6/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Φιλιατρών και στο 9/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Πύλου της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας

Δημιουργηθηκε στις Τρίτη, 01 Αυγούστου 2017

exclamationΚαλούνται οι εγγεγραμμένοι/ες στον κυρωμένο πίνακα υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας (ΑΔΑ: 6ΒΒ14653ΠΣ-Ο4Σ), που κατέθεσαν δήλωση την 25η Ιουλίου 2017 και δεν έχουν λάβει τοποθέτηση, να υποβάλουν, εφόσον επιθυμούν, εκ νέου δήλωση τοποθέτησης για την πλήρωση κενής θέσης Διευθυντή/ντριας για τα: α) 6/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Φιλιατρών και β) 9/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Πύλου της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας, μέχρι την Πέμπτη 3 Αυγούστου 2017 και ώρα 15:00.

Πρόσκληση Πλήρωσης Κενών Θέσεων Διευθυντών/ντριών

Δήλωση Προτίμησης

Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.