bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Νέο Προεδρικό Διάταγμα "Οργάνωση και λειτουργία νηπιαγωγείων και δημοτικών σχολείων"

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 03 Αυγούστου 2017

exclamationΔημοσιεύτηκε σε ΦΕΚ (109/A/2017) το Προεδρικό Διάταγμα 79/2017 με τίτλο "Οργάνωση και λειτουργία νηπιαγωγείων και δημοτικών σχολείων" το οποίο αντικαθιστά τα Προεδρικά Διατάγματα 200 & 201 του 1998.

Ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων

Το νέο Προεδρικό Διάταγμα 79/2017

Wednesday the 13th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.