bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Συμπληρωματική πρόσκληση πλήρωσης κενών θέσεων Διευθυντών/ντριών (προς όλους τους μόνιμους εκπαιδευτικούς ΠΕ Μεσσηνίας)

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 04 Αυγούστου 2017

exclamationΣυμπληρωματική πρόσκληση πλήρωσης κενών θέσεων Διευθυντών/ντριών (προς όλους τους μόνιμους εκπαιδευτικούς ΠΕ Μεσσηνίας) στο 6/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Φιλιατρών και στο 9/Θ 1ο Δημοτικό Σχολείο Πύλου της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας.

Έγγραφο με αρ. πρωτ. 4850/04-08-2017 της Δ.Π.Ε. Μεσσηνίας

Αίτηση

Υπεύθυνη δήλωση

Friday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.