bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 10 Αυγούστου 2017

exclamationΠρόταση έκδοσης συμπληρωματικής απόφασης τοποθέτησης εκπαιδευτικών για την πλήρωση κενών θέσεων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων των 1ου Δημ. Σχολείου Πύλου και 1ου Δημ. Σχολείου Φιλιατρών.

Απόφαση αρ. πρωτ. 4883/10-08-2017 της Διεύθυνση Π.Ε. Μεσσηνίας

Tuesday the 17th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017).. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.