bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Λειτουργικές υπεραριθμίες κλάδου ΠΕ 70 και ΠΕ 60

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017

Λειτουργικές υπεραριθμίες κλάδου ΠΕ 70 και ΠΕ 60

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ 70 και ΠΕ 60 που ανήκουν οργανικά στα πιο κάτω Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία τα οποία παρουσιάζουν λειτουργικές υπεραριθμίες (σύμφωνα με την αρ. 17/25-08-2017 Πράξη του ΠΥΣΠΕ Μεσσηνίας) να δηλώσουν έως και Τετάρτη 30-08-2017 και ώρα 10:00 π.μ., με ευθύνη των Διευθυντριών/ντων Προϊσταμένων των σχολικών μονάδων ποια/ποιος επιθυμεί να κριθεί λειτουργικά υπεράριθμη/ος και να υποβάλλει δήλωση για να τοποθετηθεί κατ’ απόλυτη προτεραιότητα σε λειτουργικό κενό της ίδιας ή όμορης ομάδας του σχολείου της/του σύμφωνα με τα σχετικά έγγραφα με τα εκτιμώμενα λειτουργικά κενά.

Σχετικό έγγραφο πρόσκλησης

Έντυπο αίτησης απόσπασης

Δήλωση προτίμησης

Υπεύθυνη δήλωση

Friday the 24th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Ενημέρωση: Στέλλα Λιλή, Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.