Παράταση συμβάσεων μεταφοράς μαθητών Περιφέρειας Πελοποννήσου για το σχολικό έτος 2017-18

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 01 Μαρτίου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. 55441/12876/28-02-2018 της Γενικής Διεύθυνσης Εσωτερικής Λειτουργίας της Περιφέρειας Πελοποννήσου, έχει ήδη εκκινήσει η διαδικασία για την έκδοση νομοθετικής ρύθμισης για την παράταση των υφιστάμενων συμβάσεων για το σχολικό έτος 2017-2018 με αναδρομική ισχύ από 28-02-2018. Ως εκ τούτου, το έργο της μεταφοράς μαθητών από 01-03-2018 και έως το χρονικό διάστημα που θα καθοριστεί, πρέπει να συνεχιστεί. Ενημερωθείτε λεπτομερέστερα από το παραπάνω έγγραφο.

Thursday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.