Μαζική αποστολή emails προς Κηδεμόνες μέσω Myschool

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 28 Μαρτίου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι στο Myschool, στο μενού Μαθητές -> Άλλες Λειτουργίες -> Μαζική Αποστολή Ενημερωτικών e-mails στους Κηδεμόνες, δίνεται η δυνατότητα στο Διευθυντή της Σχολικής Μονάδας και τους υπευθύνους των τμημάτων αυτής, να αποστείλουν μαζικά ή προσωποποιημένα ηλεκτρονικά μηνύματα κατά βούληση, ορίζοντας το θέμα και το κείμενο (μέγιστος αριθμός χαρακτήρων: 500). Απομένει πλέον, η ολοκλήρωση της λύσης με την υλοποίηση και της υπηρεσίας αποστολής σύντομων μηνυμάτων κειμένου (SMS) για την επικοινωνία μέσω κινητής τηλεφωνίας.

Thursday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.