Διαδικασία εισαγωγής μαθητών σε Μουσικά Γυμνάσια

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 30 Απριλίου 2018

Ενημερωθείτε λεπτομερώς για τη διαδικασία εισαγωγής μαθητών στην Α΄ τάξη Γυμνασίου των Μουσικών Σχολείων για το σχολικό έτος 2018-2019 διαβάζοντας το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 67499/Δ2/27-04-2018 του ΥΠΠΕΘ. Επισυνάπτουμε αρχείο με τον κατάλογο των μουσικών σχολείων, τη χωροταξική κατανομή των μαθητών και την αίτηση των γονέων και κηδεμόνων.

Thursday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.