Προσωρινές αποσπάσεις-τοποθετήσεις-διαθέσεις εκπαιδευτικών

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 03 Αυγούστου 2018

Ανακοινώνουμε τις:

ΠΡΟΣΩΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ-ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Σημειώνεται ότι:

• Για τους εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ και ΠΕ07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, οι ώρες διάθεσης ενδέχεται να μεταβληθούν στην αρχή του σχολικού έτους 2018-2019, ανάλογα με τις ανάγκες των σχολικών μονάδων.

Sunday the 16th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.