Λειτουργία τάξεων υποδοχής ΖΕΠ

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 09 Αυγούστου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι στο ΦΕΚ 3236/τ. Β΄/7-8-2018, δημοσιεύθηκαν οι σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας, ανά Περιφερειακή Διεύθυνση, στις οποίες δύνανται να λειτουργήσουν Τάξεις Υποδοχής ΖΕΠ.

Αναλυτική λίστα με τις σχολικές μονάδες

Thursday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.