Ομάδες όμορων δημοτικών σχολείων νομού Μεσσηνίας

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 31 Δεκεμβρίου 2018

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, έχοντας υπόψη την Παρ. 2, του Άρθρου 48 του Ν. 4547/2018, καθορίζει τις παρακάτω ομάδες όμορων Δημοτικών Σχολείων σε απόφασή του στο έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 11430/31-12-2018.

(Επισυνάπτεται η Παρ.2 του Άρθρου 48 του Νόμου 4547/2018).

Saturday the 17th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.