Πρόσκληση 39 νηπιαγωγών επιτυχόντων του γραπτού διαγωνισμού εκπαιδευτικών ΑΣΕΠ έτους 2008

Δημιουργηθηκε στις Πέμπτη, 25 Απριλίου 2019

Πρόσκληση 39 εκπαιδευτικών, εγγεγραμμένων στον πίνακα επιτυχόντων του γραπτού διαγωνισμού εκπαιδευτικών ΑΣΕΠ έτους 2008 (αριθμ. 3Π/2008 Προκήρυξη ΑΣΕΠ) κλάδου ΠΕ60- Νηπιαγωγών, για μόνιμο διορισμό σε κενές οργανικές θέσεις σχολείων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, κατά το σχολικό έτος 2018-2019, σε εφαρμογή των διατάξεων του άρθρου 73 του Ν.4589/2019 (ΦΕΚ 13/29-1-2019 τ.Α΄)

Πρόσκληση

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορίζεται από 25 Απριλίου μέχρι 06 Μαΐου 2019

Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.