Ανακοίνωση κενών οργανικών θέσεων κλάδων Δασκάλων ΠΕ70, Νηπιαγωγών ΠΕ60 και ΣΜΕΑΕ, Τ.Ε. κλάδου Δασκάλων ΠΕ 70 Π.Ε. Μεσσηνίας – Υποβολή δηλώσεων εκπαιδευτικών

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί κλάδων Δασκάλων ΠΕ70, Νηπιαγωγών ΠΕ60 και ΣΜΕΑΕ, Τ.Ε. κλάδου Δασκάλων ΠΕ 70, όπως προσδιορίστηκαν από το ΠΥΣΠΕ με την αριθμ. 11/16-05-2019 πράξη του, να υποβάλουν σχετική δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων (μέχρι 20 προτιμήσεις) εντός πέντε (5) εργάσιμων ημερών και συγκεκριμένα από Παρασκευή 17-05-2019 έως και την Πέμπτη 23-05-2019 και ώρα 15:00, με έναν από τους παρακάτω τρόπους:

1) είτε ηλεκτρονικά χρησιμοποιώντας τις φόρμες της Διεύθυνσης Π.Ε. Μεσσηνίας στους συνδέσμους:

ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΕΚΠ/ΚΟΥΣ ΚΛ. ΠΕ70

ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΕΚΠ/ΚΟΥΣ ΚΛ. ΠΕ60

2) είτε αυτοπροσώπως στα γραφεία της Διεύθυνσης (Ψαρών 15, Διοικητήριο, 6ος όροφος, Γραφείο 603).

Σε περίπτωση υποβολής της δήλωσης μέσω ηλεκτρονικής φόρμας, θα σας αποσταλεί ηλεκτρονικό μήνυμα επιβεβαίωσης.

Συνημμένα:

Έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 3906/16-05-2019 Δ/νσης ΠΕ Μεσσηνίας

Οργανικά κενά

Κατάλογος αιτήσεων μετάθεσης

Monday the 18th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.