Myschool: Ανάθεση μαθητών στην επόμενη βαθμίδα

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Παρακαλούμε οι Διευθυντές/Διευθύντριες, Προϊστάμενοι/Προϊστάμενες των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. Μεσσηνίας να ολοκληρώσουν την ανάθεση μαθητών στην επόμενη βαθμίδα στην εφαρμογή MySchool, σύμφωνα με τα παρακάτω βήματα:

Βήμα 1: Προσοχή επιλέξτε Σχολικό Έτος 2018-2019
Βήμα 2: Μαθητές
Βήμα 3: Εγγραφές (Στο μενού αριστερά)
Βήμα 4: Ανάθεση Μαθητών στην επόμενη βαθμίδα (2η επιλογή στο κέντρο)

Αφορά όσους/όσες δεν έχουν ολοκληρώσει τη σχετική διαδικασία.

Friday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.